Bausch&lomb Hyal drop multi 10 ml (4049649000039) - OKAZJE Oceń produkt:

od 23,99 PLN

oszczędzasz do 27%

  • Producent: Bausch&Lomb
  • Kategoria: Krople do oczu
  • Pojemność: 10 ml

Krople do oczu Hyal-Drop multi nawilżą i przyjemnie odświeżą powierzchnię Twoich oczu, a tym samym na długo złagodzą objawy suchego oka. Jeśli więc męczy się pieczenie, zaczerwienienie oka albo uczucie piasku w oku, przejrzyj to nowoczesne rozwiązanie i zadbaj o swój powszedni komfort.

Ochrona przed infekcjami i mikrourazami - regularne stosowanie kropli do oczu obniża ryzyko infekcji narządu wzroku oraz mikrourazów. Aspekt ten jest stanowczo ważny u osób korzystających z soczewek kontaktowych.

Błyskawiczne nawilżenie oczu - dzięki licznym i precyzyjnie przypasowanym substancjom nawilżającym krople w zaledwie kilka sekund od aplikacji przywracają oczom prawidłową wilgotność, eliminując tym samym problem ich suchości i zaczerwienienia.

Bez konieczności zdejmowania soczewek - krople możesz aplikować też wtedy, kiedy masz już założone soczewki. I dotyczy to równocześnie miękkich, jak i twardych szkieł kontaktowych. Lepszy aplikator - samodzielna aplikacja kropli do oczu może sprawiać problemy.

Twórcy Hyal-Drop Multi wiedzą o tym, dlatego swój towar wzbogacili o łatwiejszy w obsłudze aplikator, który dozuje liczba preparatu jeszcze lepiej dopasowaną do pojemności worka spojówkowego. Brak konserwantów - skład opisywanych kropli do oczu pozbawiony jest jakichkolwiek środków konserwujących, dzięki temu jest stosowny dla alergików i osób o wrażliwych oczach.

Możliwość przedłużonego użytkowania - typowe krople do oczu mogą być użytkowane poprzez maksymalnie cztery tygodnie od otwarcia. Hyal-Drop Multi są jeszcze komfortowojsze, bo służą choćby przez dwanaście tygodni, bez najmniejszego ryzyka infekcji i podrażnień.

Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: innowacyjne rozwiązanie opatentowanego mechanizmu z pompką powoduje, że krople Hyal-Drop multi odpowiadają na współczesną wzmożoną potrzebę rozwiązania problemu nawilżania oczu.

Wielu osobom samodzielne wpuszczanie kropli do oka powoduje problem. Pojemniczek do kropli Hyal-Drop multi został zaprojektowany tak, żeby maksymalnie ułatwić i uskutecznić aplikację preparatu. Dzięki czemu błyskawicznie i bezproblemowo uda ci się samodzielnie wpuścić krople do oka.

Preparat genialnie stanie na wysokości zadania u osób, których oczy są suche i podrażnione. Krople można stosować w dodatku w sytuacji nadmiernego łzawienia. Naturalne substancje nie podrażnią choćby nad wyraz wrażliwego oka.

Zmęczone oczy mogą wydajnie ograniczyć nasz komfort i pogorszyć samopoczucie. Pieczenie i ból oczu to uciążliwe objawy, które nie pozwalają skupić się na codziennych obowiązkach, rozpraszają nas i sprawiają, że czujemy się zmęczeni.

Naszym sprzymierzeńcem, który produktywnie zniweluje te objawy, są krople do oczu Hyal-Drop multi. Bez obaw można stosować je tak często, jak istnieje potrzeba. Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: Dbanie o narząd wzroku powinno należeć do codziennych czynności, realizowanych każdego dnia.

Dotyczy to istotnie tych osób, które posiadają suche, wrażliwe oczy, i które niejednokrotnie przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach. Przesuszone oczy mogą być także efektem przyjmowania niektórych leków albo oddziaływaniem dymu papierosowego.

również zanieczyszczone środowisko może wydajnie ograniczyć nasz komfort widzenia i sprawić, że oczy staną się zaczerwienione i podrażnione. Krople Hyal-Drop multi pozwolą ci poczuć ulgę, nawilżą oko i sprawią, iż będzie wyglądało na wypoczęte.

Niewątpliwą zaletą preparatu jest to,używany może być także poprzez osoby noszące soczewki kontaktowe. Starczy zaaplikować je podczas noszenia soczewki (dotyczy to jednocześnie soczewek miękkich, jak i twardych).

elementy, które wykorzystano do stworzenia kropli Hyal-Drop multi, zadbają o to,możliwe było dłuższe odczuwanie komfortu, nawet podczas wielogodzinnego noszenia soczewek. Właściwości kropli do oczu Hyal-Drop multi: krople Hyal-Drop multi nie zawierają konserwantów, mogą być wykorzystywane poprzez 12 tygodni po otwarciu, zawierają kwas hialuronowy, naturalny biopolimer, obecny w strukturze ludzkiego oka i łzach, mogą być wykorzystywane długotrwale, nadają się do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych, są niezwykle proste i bezpieczne w użyciu.

Skład: kwas hialuronowy 0,24%, woda jałowa, chlorek sodu, chlorek potasu, wodorofosforan sodu dwunastowodny, diwodorofosforan dwuwodny. Krople do oczu przystępne są jeszcze w zestawie: Hyal-Drop multi 10 ml zestaw 2 szt.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Krople do oczu