Bausch&lomb Hyal drop multi 10 ml (4049649000039) - OKAZJE Oceń produkt:

od 23,99 PLN

oszczędzasz do 27%

  • Producent: Bausch&Lomb
  • Kategoria: Krople do oczu
  • Pojemność: 10 ml

Krople do oczu Hyal-Drop multi nawilżą i przyjemnie odświeżą powierzchnię Twoich oczu, a tym samym na długo złagodzą objawy suchego oka. Jeśli więc męczy się pieczenie, zaczerwienienie oka albo uczucie piasku w oku, przejrzyj to nowoczesne rozwiązanie i zadbaj o swój powszedni komfort.

Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: postępowe rozwiązanie zastrzeżonego mechanizmu z pompką powoduje, iż krople Hyal-Drop multi odpowiadają na współczesną wzmożoną potrzebę rozwiązania problemu nawilżania oczu.

Wielu osobom samodzielne wpuszczanie kropli do oka sprawia problem. Pojemniczek do kropli Hyal-Drop multi został zaprojektowany tak, żeby maksymalnie ułatwić i uskutecznić aplikację preparatu. Dzięki temu błyskawicznie i bezproblemowo uda ci się samodzielnie wpuścić krople do oka.

Preparat świetnie stanie na wysokości zadania u osób, których oczy są suche i podrażnione. Krople można stosować dodatkowo w sytuacji nadmiernego łzawienia. Naturalne substancje nie podrażnią choćby szczególnie wrażliwego oka.

Zmęczone oczy mogą wydajnie zmniejszyć nasz komfort i pogorszyć samopoczucie. Pieczenie i ból oczu to uciążliwe objawy, które nie pozwalają skupić się na powszednich obowiązkach, rozpraszają nas i powodują, iż czujemy się zmęczeni.

Naszym sprzymierzeńcem, który wydajnie zniweluje te objawy, są krople do oczu Hyal-Drop multi. Bez obaw można stosować je tak często, jak istnieje potrzeba. Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: Dbanie o narząd wzroku powinno należeć do powszednich czynności, wykonywanych każdego dnia.

Dotyczy to stanowczo tych osób, które posiadają suche, wrażliwe oczy, i które niejednokrotnie przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach. Przesuszone oczy mogą być także efektem przyjmowania niektórych leków albo oddziaływaniem dymu papierosowego.

ponadto zanieczyszczone środowisko może sprawnie zmniejszyć nasz komfort widzenia i sprawić, że oczy staną się zaczerwienione i podrażnione. Krople Hyal-Drop multi pozwolą ci poczuć ulgę, nawilżą oko i sprawią, że będzie wyglądało na wypoczęte.

Niewątpliwą zaletą preparatu jest to,stosowany może być ponadto poprzez osoby noszące soczewki kontaktowe. Wystarczy zaaplikować je w trakcie noszenia soczewki (dotyczy to zarówno soczewek miękkich, jak i twardych).

składniki, które użyto do stworzenia kropli Hyal-Drop multi, zadbają o to,możliwe było dłuższe odczuwanie komfortu, choćby podczas wielogodzinnego noszenia soczewek. Atrybuty kropli do oczu Hyal-Drop multi: krople Hyal-Drop multi nie zawierają konserwantów, mogą być wykorzystywane poprzez 12 tygodni po otwarciu, zawierają kwas hialuronowy, naturalny biopolimer, obecny w strukturze ludzkiego oka i łzach, mogą być stosowane długotrwale, nadają się do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych, są wyjątkowo proste i bezpieczne w użyciu.

Skład: kwas hialuronowy 0,24%, woda jałowa, chlorek sodu, chlorek potasu, wodorofosforan sodu dwunastowodny, diwodorofosforan dwuwodny. Krople do oczu dostępne są w dodatku w pakiecie: Hyal-Drop multi 10 ml komplet 2 szt.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Krople do oczu